* Подарунковий сертифікат не поширюється на товари зі знижкою *


БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА при замовленні від 1500 грн

Також є доставка кур'єром Нової Пошти за 120 грн на будь-яку суму замовлення.

Щоб зробити процес покупки ще зручнішим і приємнішим, ми пропонуємо різні способи оплати. Ви можете вибрати найбільш зручний для вас і отримати замовлення максимально швидко в будь-якому місті України.

Ви завжди можете розрахуватися готівкою:

в пункті видачі товару;
при отриманні продуктів додому;
при отриманні товару в представництві компанії-перевізника (наприклад, «Нова Пошта»).

Звернути увагу! Оплата здійснюється виключно в національній валюті за курсом, встановленим на момент оформлення замовлення. Ви отримаєте товарний чек як підтвердження оплати.
Оплата послуг компанії-перевізника «Нова Пошта» розраховується виключно згідно з тарифами цього перевізника.

Для юридичних осіб можлива оплата за безготівковим розрахунком. Одразу після оформлення замовлення з вами зв'яжеться наш менеджер, який надішле вам рахунок на електронну пошту. Ви можете оплатити рахунок як в касі будь-якого відділення банку, так і з розрахункового рахунку Вашої компанії.

У разі безготівкового розрахунку без ПДВ відразу після оформлення замовлення на вашу електронну скриньку буде надіслано рахунок на оплату, яким ви зможете оплатити товар у відділенні будь-якого банку. Оплата займає всього 2-3 години.
Разом з товаром ви отримуєте рахунок на його оплату та рахунок-фактуру. Також Ви можете отримати копію свідоцтва про реєстрацію ФОП або копію витягу, копію свідоцтва платника єдиного податку, копію квитанції про сплату єдиного податку на поточний місяць.

У разі безготівкового розрахунку з ПДВ рахунок на оплату буде надіслано на вашу електронну пошту одразу після оформлення замовлення. Оплата займає всього 2-3 години. Разом з товаром ви отримаєте рахунок-фактуру, податкову накладну.


ВАРІАНТИ ДОСТАВКИ
Інтернет-магазин Krauff пропонує різні варіанти доставки в будь-яке місто України.

Пікап
Ви можете отримати своє замовлення в наших пунктах видачі, розташованих за адресами:
Дніпропетровськ, вул. Кобінова 1

Доставка по Україні
Доставляємо товар в будь-яке місто України. Ви можете скористатися послугами Нової пошти. Забрати товар можна в регіональних представництвах транспортних компаній або замовити доставку додому. Кожен перевізник визначає вартість доставки відповідно до своїх тарифів.

При цьому замовлення необхідно оплатити до відправлення з нашого складу.

Умови доставки

Відправка по Україні здійснюється в день оформлення замовлення за умови його оформлення до 11:00. При оформленні замовлення після 11:00 замовлення відправляється на наступний день.
Відправка замовлень по Україні здійснюється в день оформлення замовлення або на наступний день за умови наявності товару на нашому складі. В обласні центри та великі міста замовлення приходить на наступний день після відправки, а в районні центри - на наступний день.

УВАГА!

Ви повинні перевірити якість вантажу на наявність явних дефектів (відсутність, деформація) і комплектність під час отримання вантажу. При виявленні пошкоджень вантажу, що пересилається, або неповної упаковки товару, необхідно в обов’язковому порядку скласти та підписати Дефектний акт на складі перевізника, а також надіслати копію цього акту нам на електронну адресу ukraine@krauff. ком. В іншому випадку претензії щодо якості та упаковки товару не приймаються.